Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Biłgoraj Osiedle Rapy

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Ogłoszenia w okolicy

Rynek pierwotny

182 952 zł25,87 m² 7 071,98 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Zapraszam Cię do odkrycia prawdziwej perełki Biłgoraja. Czy marzysz o wyjątkowym miejscu dla siebie lub swojej firmy, które łączy w sobie historyczny urok i kulturowe bogactwo? Ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

56 zł/m²25 m² 1 400 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

: lokalizacja: ul. 3 maja 47, biłgoraj parter : W kilku słowach: nowoczesny budynek w centrum Biłgoraja i funkcjonalny lokal o powierzchni 25 m z witryną okienną od strony.

Szczegóły ogłoszenia

34,48 zł/m²58 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia Lokal handlowo-usługowy o pow ok. 58 m 2 w atrakcyjnej lokalizacji naprzeciwko biłgorajskiego ratusza Biłgoraj, ul. Kościuszki 11 Położenie i okolica: korzystna,.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł190 m² 7 894,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 079 m²

Stylowy, nowoczesny dom z dużym ogrodem i energooszczędnymi rozwiązaniami na cichym, spokojnym osiedlu ul. Parkowa 56, m. Biłgoraj Dom przy ulicy Parkowej to idealne miejsce dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł548 m² 1 093,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:564 m²

Nieruchomość z ogromnym potencjałem! Budynek mieszkalno-usługowy w trakcie budowy w niedalekiej odległości od centrum miasta Biłgoraj, ul. Targowa Położenie i okolica: -.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł1 918 m² 181,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Nieruchomość W obniżonej cenie! Atrakcyjna działka o pow. 1918 m 2 blisko centrum miasta zabudowana drewnianym domem mieszkalnym Biłgoraj, ul. Moniuszki 89 Położenie i okolica:.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł3 260 m² 368,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Nieruchomość z ogromnym potencjałem! Działka mieszkaniowo-usługowa o pow. 3260 mkw w doskonałej lokalizacji Biłgoraj, ul. Jana Pawła II/ ul. Zielona Lokalizacja: doskonale wyeksponowany.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł50 m² 32 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

: lokalizacja: ul. Zamojska 77, biłgoraj parter : W kilku słowach: do wynajęcia parter domu jednorodzinnego o pow. użytkowej ok. 50 m . Niezależne wejście, dostęp do ogródka oraz.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²46 m² 2 760 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal użytkowy na wynajem - ul. Sikorskiego, biłgoraj Powierzchnia: 46 m Piętro: parter Czynsz: 2 070 zł / miesiąc (+23% vat) Do wynajęcia lokal usługowy o powierzchni 46 m , usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł2 128 m² 465,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 279 m²

Doskonała lokalizacja, duży potencjał i świetne warunki do życia. Dom w zabudowie bliźniaczej w kameralnej części Biłgoraja w sąsiedztwie terenów zielonych Biłgoraj, ul.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Szwajcarska

Rapy,Biłgoraj

306 666 zł88 m² 3 484,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:473 m²

Informuję o możliwości wzięcia udziału w drugiej licytacji nieruchomości: położonej pod adresem: szwajcarska 48, 23-400 Biłgoraj , Nieruchomość jest ogrodzona, częściowo zabudowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Biłgoraj

Rapy,Biłgoraj

530 000 zł67 m² 7 910,45 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Przestronne przytulne mieszkanie w spokojnej okolicy 1 piętro | 3 pokoje | 67 m 2 Zamojska 90 | Biłgoraj Szukasz przytulnego, jasnego mieszkania gotowego do wprowadzenia? Mamy dla Ciebie.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij