Mieszkanie Biłgoraj

Roztocze, Biłgoraj, lubelskie

  • 690 000 zł
  • 81,20 m²
  • 8 497,54 zł/m²

Zdjęcie

Ewa Koziara

Skontaktuj się

Mieszkanie Biłgoraj

Roztocze, Biłgoraj, lubelskie

zaktualizowane:
15 maja 2026

690 000 zł

81,20 m²

8 497,54 zł/m²

Mieszkanie Biłgoraj

Zaktualizowane: 15 maja 2026

690 000 zł 81,20 m² 8 497,54 zł/m²

Piętro:
parter/5
Liczba pokoi:
4
Rok budowy:
1995
Miejsce parkingowe:
-
Stan mieszkania:
dobry

Piętro:

parter/5

Liczba pokoi:

4

Rok budowy:

1995

Miejsce parkingowe:

-

Stan mieszkania:

dobry

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 690 000 zł (8 497,54 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępne: do uzgodnienia
  • Charakterystyka mieszkania: 81,20 m², 4 pokoje, 1 łazienka; stan: dobry
  •   instalacje: stan dobry; okna: plastikowe
  • Budynek: dom wielorodzinny; rok budowy: 1995
  • Rozkład mieszkania: piętro 0/5, dwustronne, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon, piwnica 6 m²
  • Wyposażenie: mieszkanie umeblowane, zmywarka
  • Kuchnia: z oknem, w zabudowie
  • Łazienka: wanna, oddzielne WC
  • Media: ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
  • Miejsce parkingowe: brak przynależnego miejsca parkingowego

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Gotowe do wprowadzenia, 4 pokojowe mieszkanie w centrum miasta

4 pokoje, 81.2 mkw, I piętro

Biłgoraj, ul. 3 Maja 51

Położenie i okolica

Mieszkanie położone jest w jednej z najbardziej komfortowych lokalizacji miasta w jego centralnej części, która zapewnia wygodę codziennego życia oraz szybki dostęp do pełnej infrastruktury miejskiej. (...)

Agent

Ewa Koziara

661 522...

661 522 882

84 686 03 05

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Ewa Koziara

661 522...

661 522 882

84 686 03 05

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.